Zakład Produkcyjno-Handlowy Ludwik Sp.j. Myszków - obróbka skrawaniem, obróbka metali

ZPH LUDWIK

Obróbka metali

ZPH Ludwik

Strona główna » Aktualności » ZPH Ludwik

wielkość tekstu: A | A | A

Zakład Produkcyjno-Handlowy Ludwik sp.j. to rodzinne przedsiębiorstwo o wieloletnim doświadczeniu i tradycjach. Swoją działalność rozpoczęliśmy na Śląsku w 1947 roku, a więc blisko 70 lat temu. W ciągu kilku pokoleń wypracowaliśmy niezawodny system pracy, elastycznie dostosowujący się do najnowszych wymogów technicznych w dziedzinie obróbki metalu (szlifowania, dłutowania, frezowania, toczenia i in.), usług ślusarskich i pokrewnych.

Dzięki bogatemu dorobkowi i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zapewnić, że powierzone naszej firmie zadania zostaną wykonane w 100 procentach zgodnie z oczekiwaniami nawet najbardziej wymagających klientów.

Nasze umiejętności  i zaangażowanie w każde zlecenie świadczą nie tylko o profesjonalizmie, ale też w dużej mierze składają się na efekt końcowy naszych prac. Jesteśmy pewni, że usługi właśnie naszej firmy, to najlepszy wybór jakiego mogą Państwo dokonać.

czytano: 1434 razy

autor: zph-ludwik.pl

data dodania: 2019-03-26 13:37:37

Park maszynowy
OBRÓBKA METALI PRZY UŻYCIU NOWOCZESNYCH MASZYN Obróbkę metali i usługi CNC wykonujemy przy użyciu profesjonalnego sprzętu. Mamy dobrze wyposażony park maszynowy, w skład którego wchodzą: prasy mimośrodowe do obróbki elementów ...
Oferta
OBRÓBKA, SKRAWANIEM, TOCZENIE, REGENERACJA CZĘŚCI MASZYN Nasz zakład produkcyjny, mieszczący się w Myszkowie, realizuje kompleksowe usługi związane z mechaniczną obróbką metali maszynami konwencjonalnymi, a także nowoczesne usługi CNC. Wykonujemy m.in.: cięcie ...

01

obróbka metali

02

cięcie

03

obróbka skrawaniem

04

obróbka termiczna

05

spawanie

06

obróbka plastyczna

07

frezowanie

08

toczenie

09

wytaczanie

Czy wiesz, że...

Adres

Zakład Produkcyjno-Handlowy
Ludwik Sp.j.
42-300 Myszków, ul. Partyzantów 21

KONTAKT

tel: +48 602 636 457
e-mail: biuro@zph-ludwik.pl

Jesteś zainteresowany naszą ofertą?
wypełnij formularz zapytaniowy

Obróbka skrawaniem

Poleć stronę
Wypełnij formularz polecający nasz serwis WWW
Formularz zapytaniowy
Wypełnij formularz kontaktowy
Wersja mobilna